Pár slov o nás

O společnosti

Firma Jan Reitmaier začala v oboru podnikat v roce 1992 a v dalším roce se stala obchodním zastoupením firmy Witzenmann Slovakia s.r.o. v České republice.

Německý koncern Witzenmann GmBh je celosvětovým výrobcem kovových pružných prvků. V roce 1996 byl v Plzní – Božkově otevřen prodejní sklad, který byl v roce 2004 přestěhován do plzeňské Barrandovy ulice č. 24, kde sídlíme dodnes. V tomto roce přišla také změna názvu firmy na Jan Reitmaier, spol. s r.o. a stali jsme se právnickým subjektem.

Nabízený sortiment obsahuje zejména kovové hadice (ochranné, odsávací, tlakové), kovové kompenzátory, nerezové vlnovce, hadice pro chladící kapaliny a nerezové komínové díly. Jsme samozřejmě připravení být každému zájemci či zákazníkovi individuálně k dispozici a řešit jeho přání či požadavky.

Excelentní kompetence v oboru.

Naše kompetence v engineeringu nás činí žádaným vývojovým partnerem pro zákazníky z nejrůznějších oborů.

Automobilová technika

Všichni známí výrobci automobilů a systémů patří dnes mezi zákazníky společnosti Witzenmann, která poskytuje pro nejrůznější oblasti řešení, která výrazně zvyšují životnost, rentabilitu a komfort vozidla.

Průmysl

Společnost Witzenmann je partnerem v oblasti konstrukce zařízení, stavby potrubí, konstrukce přístrojů a strojů, výroby energie a na mnoha dalších speciálních trzích.

Technické vybavení budov

Kvalita od sklepa až po střechu: Od dílu vlnovce ke spojení solárně tepelných kolektorů až po domovní přípojku plynu položenou do země – výrobky zaručují spolehlivou provozní bezpečnost.

Aerospace

V letectví a kosmonautice jsou absolutní nutností extrémní zatížitelnost a maximální spolehlivost. Příklady toho jsou naše flexibilní díly v rodinách Airbus A320 a A330, Eurocopteru EC 135, v hnacím mechanismu automobilů Rolls-Royce nebo v aplikacích kosmonautiky

Kontaktuje nás nebo se obraťte na některý z našich závodů na celém světě.